На допомогу учневі

Вивчення англійської мови схоже на навчання плавання або гри з м’ячем. Ми вчимося плавати – плаваючи; грати з м’ячем – граючи з м’ячем; говорити англійською мовою – говорячи англійською. 
Думки, що ми їх хочемо висловити, западають в голову миттєво, але ми не маємо часу зупинитись і обдумати, як пов’язані одне з одним ті слова, що нам потрібні. Набуття здатності автоматично користуватися мовою, не припиняючи думати, - це процес формування навички. Формування навички, будь-якої навички, вимагає великої практики.

У кожній мові є основні моделі. Кожна мова має основний словниковий запас, яким користуються всі, хто говорить цією мовою, і тисячі інших слів, використовуваних значно рідше. Ми можемо розуміти і читати багато слів і конструкцій, якими не завжди можемо скористатися в розмові або на письмі. У кожній мові є багато способів виразити одне й те саме. Якщо ви хочете запитати про час, ви говорите: «Котра година?», «У вас є годинник?», «Котра година на вашому годиннику?», «Чи не скажете котра година?» тощо.

Ефективне вивчення англійської мови потребує зосередженості на тому, що ви робите, а також наявності бажання і прагнення вчитися. У вас не так багато часу, щоб ви могли дозволити собі його марнувати, не віддаючись повністю заняттям. Інакше кажучи, вам необхідно поступово формувати мовні навички в англійській, так само, як ви формуєте мовні навички у своїй рідній мові.

Отже, успіхів вам у вивченні англійської! Все залежить від вас. Ніхто не може навчитися плавати за вас. Ніхто за вас не вивчить англійської. Ви вчитеся для себе, і ви зможете опанувати мову, якщо справді хочете цього. Не можна навчити мови, мову вчити треба самому,  хотіти вчити і вчити. І тут найважливіше – віднайти такі методи вивчення англійської мови, які допоможуть вам у цьому найкраще.


Як перекладати англійською правильно: 14 дієвих порад

https://greenforest.com.ua/journal/read/yak-perekladati-anglijskoyu-pravilno-14-divih-porad-dlya-pochatkivciv


Синонімічний словник 


Топіки англійською


2 коментарі: